Bývanie na kolesách: Manželia sa rozhodli pre mobilný domov vo veľkom štýle

Možno ste už videli veľa mobilných domčekov a prerobených maringotiek. Táto domácnosť na kolesách má však naozaj štýl!

Lepšiebývanie.sk má slabosť pre miktorbývania - nech sú na kolesách, v bytovkách alebo hoci aj na strome. Tento celoročný, 8,5 metra dlhý príves patrí k tomu najzaujímavejšiemu, čo k téme nájdete.

Jednoizbový byt ladený v dvoch farbách: Táto kombinácia nikdy nevyjde z módy!

Zaujímavá je už samotná fasáda prívesu. Majiteľmi je mladý pár, ktorý holduje turistike a skalolezectvu - a tréningovú plochu chce mať vždy naporúdzi.
Na mieru im ho zhotovila americká firma Tiny Heirloom, ktorá okrem nezvyčajnej požiadavky na odolnú lezeckú fasádu pre mladých manželov vymyslela aj špeciálnu sklenú stenu.
Tá sa kompletne otvára - rovnako ako garážové dvere.


V peknom počasí teda majitelia majú doslova okno do prírody dokorán otvorené. Zvyšok interiéru je štandardný, hoci miniatúrny: minikuchynka má kompletný sporák aj hlboký drez, kúpeľňa je vybavená rohovou vaňou, do mobilného domčeka sa voška aj veľká chladnička s mraziakom.

Mikrodomček: Stačilo by vám na život 13 m²?

Spacia časť pre majiteľov sa nachádza na galérii. Pod ňou je jedálenský stôl s lavicami pre 6 ľudí. Stôl sa dá pritom zložiť do úrovne lavíc - a kút sa tak môže premeniť na obrovskú spaciu zónu pre prípadných hostí.


V galérii pod článkom
nájdete viac záberov z tohto zaujímavého prívesu.

Autor: Nonka
Zdroj foto: Tiny Heilroom