Výnimočný projekt pre výnimočných ľudí

Bývanie na úrovni nie je iba o lokalite, ale veľkú úlohu zohráva aj vybavenie interiéru, a preto developer novej rezidencie na Kolibe sprístupnil pre verejnosť jeden vzorový byt, ktorý sme si boli aj my pozrieť.

Unikátne bývanie

Aby verejnosť bližšie spoznala všetky atribúty luxusného bývania a jeho výhody, v dňoch 24. – 25. mája 2019 bol pre návštevníkov sprístupnený vzorový byt. V rámci prehliadky unikátneho bývania pozvaní hostia mali k dispozícii aj poradenstvo všetkých partnerov (k ich produktom a službám).

Prečítajte si aj: Bývanie krok za krokom V: Zariaďovanie

Kvalita a luxus

Cieľom podujatia bolo predstaviť myšlienku "Luxury living", čiže "unique space for unique people". Súčasťou projektu rezidencie sú tie najvýznamné značky, ktoré symbolizujú kvalitu, luxus a uspokoja aj tú najnáročnejšiu klientelu.

Panoramatický výhľad

Každý z 27 bytov v 9 viladomoch na úpätí Malých Karpách je veľkometrážny a s presklenými plochami, vďaka ktorým si vychutnáte panoramatický výhľad na Bratislavu. Veľkou výhodou je, že bývate v prírode, pritom v meste ste autom za pár minút.


 

Do bytu výťahom

 

V každom dome sú len 3 byty, na každom podlaží jeden. Dostanete sa doňho výťahom priamo z garáže, takže o súkromie každého nájomníka je dokonale postarané. Byt, ktorý sme si my prezreli mal 2 detské izby, spálňu, 2 kúpeľne, veľkú obývaciu izbu s kuchyňou a niekoľko terás.

Prečítajte si aj: Ľadovo biela kráľovná

Výhody bytu aj domu

Rezidnncie v sebe kombinujú výnimočnú lokalitu, nadčasovú architektúru a tie najkvalitnejšie materiály. Rovnako exteriér rezidencie spĺňa tie najvyššie architektonické a urbanistické štandardy. Skrátka, projekt je vytvorený pre ľudí, ktorí majú tie najvyššie požiadavky na bývanie, ktorým sa tu ponúka komfort rodinného domu a výhody bytu v jednom.

 

 

Autor: Daniela

Focus Media

Video

Diskusia