Ivanka Trump nasleduje otca: Prejdite sa jej novou domácnosťou

Bývanie celebrít | 07.01.2017

Hoci nastupujúci prezident Donald Trump tvrdil, že dokáže perfektne oddeliť svoj súkromný biznis od prezidentovania, zdá sa, že odlúčenie nebude také absolútne.

Dizajnová kuchyňa so sklenou zábranou okolo schodiska asi ešte prejde úpravami.

Vyplýva to napríklad z toho, že Trumpova najstaršia dcéra Ivanka, ktorá je zároveň viceprezidentkou Trump Organisation a má na starosti firemný vývoj a akvizície, sa sťahuje za otcom do Washingtonu.Po krátkom nedorozumení, keď bolo potrebné nastávajúcemu prezidentovi vysvetliť, že Spojené štáty naozaj nemôže riadiť zo svojho newyorského bytu na Manhattane, sa teda nielen Donald Trump so svojou treťou manželkou a synom sťahuje do „DC", ako Američania neformálne volajú svoje hlavné mesto.

Knižnica má bohatú zbierku búst.

Prečo otca nasleduje aj jeho dospelá dcéra, zať a ich tri deti a ako to teda bude s oddelením Trumpovho súkromného podnikania od riadenia vyše 300 miliónovej krajiny, je nielen pre novinárov menším orieškom. Zatiaľ sa však môžeme bližšie pozrieť aspoň na Ivankinu budúcu domácnosť. A tá je, ako napokon všetko, čo s Ivankou súvisí, naozaj v dokonalom stave.

Autor: Nonka