Ľadová kráľovná: Pozrite sa do bytu známej herečky

Bývanie celebrít | 15.02.2017

Éterická kráska zjavne miluje všetko rovnako svetlé ako jej porcelánová pokožka. Byt v srdci New Yorku je toho dôkazom.

„Biely obláčik, ktorý sa vznáša nad čiernymi chodníkmi z mačacích hláv" - takto poeticky vidí byt hollywoodskej herečky Gwyneth Palltrow štylistka Robin Standefer, ktorá spolu s manželom Stephenom Aleschom navrhla práve tento byt. Hoci typický rukopis oboch interiéristov je z iného súdka, sýtejšieho, viacvrstvového a rozhodne tmavšieho, spoluprácu s herečkou si odborníci pochvaľujú.


Nakuknite do bytu najznámejšej herečky na svete: Miluje varenie a jej kúpeľňa vám vezme dych!

Gwyneth chcela interiér veľmi svetlý, takmer biely, s jemnými tónmi bledej levanduľovej, náznakmi čipky, výšivky, striebra a sviežej modernosti. Rovnováha medzi storočiami - starými remeselnými technikami a sebavedomou modernosťou je v byte citeľná.


Masívne kusy mramoru v kuchyni, mramorové obklady, ktoré sa z kuchyne vinú aj do jedálne a končia v podobe veľkej mramorovej kozubovej rímsy sú príkladom nevtieravého luxusu. Bývanie iste majiteľka ocení hlavne počas horúceho leta.

Ivanke Trumpovej sa práve možno nedarí v podnikaní, zato dom je dôkazom vycibreného vkusu

Byt sa nachádza v manhattanskej štvrti Tribeca, ktorá bola v 19. storočí centrom textilného a bavlnárskeho priemyslu a obchodu. Možno na počesť miestnej histórie v interiéri nájdete len kvalitné a prepychové materiály - ako napríklad hodvábne vankúše a čalúnenia.

Autor: Nonka