Elegantný byt milovníka módy: Prejdite sa vkusnou domácnosťou

Bývanie celebrít | 05.04.2017

Byt Christophera Bastina, bývalého kreatívneho riaditeľa značky Gant, žiari vyrovnanosťou a spokojným životom. V tomto byte rozhodne nie je nuda.

Majiteľ si bývanie predĺžil o park - vysoké okná totiž nemajú záclony, a tak obývačka akoby nadväzovala na staré stromy na ulici. Tento dojem podporuje aj množstvo izbových rastlín pri okne.


Páči sa vám nálada tohto bytu? Pozrite si spálne s umeleckou stenou

Interiér je ladený do neutrálnych farieb, a hoci nábytku nie je veľa, priestor nepôsobí prázdno. Pohľad sa totiž má na čom zastaviť. Bastin byt vyplnil zaujímavými dekoráciami, či presnejšie užitočnými doplnkami: v obývačke sa nájde stará laboratórna váha, drevený skateboard, bicykel ,súprava šermiarskych kordov... Záľuby majiteľa sú ľahko čitateľné a domácnosť tým pádom získala dušu. Tento byt rozhodne nepripomína univerzálnu hotelovú izbu.

Byt, v ktorom všetko ladí: Pozrite sa na priestranný škandinávsky interiér

V interiéri sa staré príjemne mieša s novým. A možno práve v tom je čaro tohto bytu. Čas akoby plynul vlastným tempom. Majiteľ stavil na menej, no kvalitných vecí, ktoré dopĺňal postupne a zjavne sa tento prístup vyplatil.

Autor: Nonka