Versace za polovicu: Byt slávneho návrhára si môžete prenajať za polovičnú cenu

Bývanie celebrít | 17.05.2017

Takto pred rokom ste si mohli vyskúšať život vo veľkom štýle plnom zlata za 120 000 dolárov na mesiac. Dnes je byt, ktorý patril Versacemu, v ponuke za polovicu.

Kto by to povedal, že jagavý a opulentný štýl nepôjde tak dobre na odbyt - ani v čase, keď v Bielom dome sedí azda najväčší milovník zlatých interiérov? Kým americkému prezidentovi Donaldovi Trumpovi by sa takýto interiér určite pozdával, zdá sa, že záujemcovia o prenájom v New Yorku majú iný vkus.

Johny Depp predáva byt, ktorý je excentrický ako jeho majiteľ. Hýri farbami ako papagáj!

Nejde pritom o žiadne skromné či útulné hniezdočko: Tento byt má 17 miestností na šiestich poschodiach, z toho 5 spální a 6 kúpeľní. Súčasťou vybavenia je veľkolepý funkčný kozub, terasa na streche, vnútorné átrium, všade nádherné drevené alebo mramorové podlahy, šatník väčší než nejedna garsónka a knižnica, v ktorej by sa stratila aj Hermiona Grangerová.


5 vecí, ktoré má doma každá celebrita - a môžete ich mať aj vy!

Navyše, byt sa nachádza priamo na Piatej avenue v srdci New Yorku - lepšiu adresu sotva na svete nájdete. Samozrejme, že obytná plocha 1 300 m² je k dispozícii so servisom a vlastným výťahom. Každá miestnosť a každé poschodie nesie špecifický rukopis slávneho módneho návrhára. Napriek tomu sa cena za prenájom tohto jagavého klenotu znížila zo 120 000 na polovicu. Žeby sa okatý prepych už nenosil? Neholduje mu ani prvá dcéra Ameriky Ivanka Trumpová s manželom Jaredom. Tí sa vo Washingtone nasťahovali do moderného, takmer minimalisticky zariadeného domu.

Autor: Nonka
Zdroj foto: Corcoran Group Real Estate