Dom saudského princa je na predaj za 20 miliónov dolárov! Toľko luxusu ste ešte nevideli!

Bývanie celebrít | 13.07.2017

Prepychový palác, ktorý si v 80. rokoch nechal postaviť saudský princ Abdulrahman bin Fasal v americkom Houstone je na predaj. Z toľkého luxusu vám padne sánka.

Luxusná vila - či presnejšie moderný palác si nechal postaviť saudský princ pre svoju rodinu, ktorá ho sprevádzala počas obchodných ciest v Texase. Palác má 2 220 m² a stojí na takmer 2-hektárovom pozemku.


Prominentná bytovka: Do zrekonštruovanej priemyselnej budovy sa sťahuje jedna hviezda za druhou

Odhadovaná cena je 25 miliónov dolárov, no majitelia sú ochotní ísť s cenou dole - na 20 miliónov. Vzhľadom na skutočne luxusné vybavenie domu je to ozaj dobrá kúpa.


Stavba má 3 poschodia - na každom poschodí je kuchyňa, aby sa domáci za jedlom veľmi nenachodili. Či presnejšie, aby si aj služobníctvo šetrilo nohy.
Mimochodom, palác má niekoľko bytov aj pre majordóma, gazdinú a zamestnancov.


Mnohé hollywoodske hviezdy majú problém predať domy, ale zloduch z Jednotky samovrahov naopak navyšuje cenu!

Súčasní majitelia, Nijad a Zeina Faresovci chcú tento dom s krásnou záhradou, bazénom a veľkorysými terasami predať. Vraj sa im zdá zrazu priveľký, keď ich štyri deti idú študovať na vysoké školy.
Spomenuli sme, že palác má okrem spoločenských priestorov ako vinotéka, niekoľko jedální, salónov, obývačiek, fitnescentra aj 9 samostatných spální a 15 kúpeľní?

Prejdite sa týmto rozprávkovým bývaním s nami - fotky nájdete v galérii pod článkom.

Autor: Nonka
Zdroj foto: Sotheby's International Realty