Na návšteve u Lady Gaga: "Mám doma 7 kúpeľní, ale žijem inak, než sa tvárim v klipoch."

Bývanie celebrít | 16.11.2018

Poznáme ju z verejných vystúpení a z klipov, kde je vždy moderná, extravagantná a sexi. No jej bývanie je úplným opakom.

Lady Gaga si svoje vysnívané sídlo zabezpečila už v roku 2014. Tvár filmu Zrodila sa hviezda žije v skutočne hviezdnom sídle s rozlohou viac ako 10-tisíc m². Súčasťou je napríklad aj sedem kúpeľní.

Rustikálna kuchyňa

Vo svojich klipoch je často za ženu, ktorá kráča v najmodernejších trendoch, ale čo sa týka domáceho varenia, tu je klasička. Rustikálna kuchyňa dýchajúca stredoeurópskym štýlom je trend, ktorý jej prirástol k srdcu. Jemné a prirodzené odtiene dreva nepôsobia extravagantne, ale útulne. V kuchyni sa sama rada pohybuje, a preto volila priestrannosť, otvorenosť a presklené dvierka, ktoré dodávajú vzdušnosť.

Pozrite si aj: Tento EKO nápad musíte vidieť: Vyrábali špáradlá a zo zvyšku dreva spravili kuchynský riad!

Spojenie jedálne s obývačkou

Ani tu nehľadajte nejaké excentrické dekorácie. Všetko je veľmi pekne zladené v zemitých farbách, z ktorých vyrastajú drevené stoly, stoličky, kávové sedačky a všetko je korunované kovanými svietidlami s bohato zdobeným krištáľovým lustrom nad jedálenským stolom. Takto dosiahla Lady Gaga efekt, ktorý by mohol byť doma v kaštieľoch francúzskeho štýlu v 20. storočí.

 

Európske inšpirácie

Tie dominujú aj v predsieni. Terasa má veľké francúzske okná s patinou bielej kávy. Tmavé podlahy príjemne kontrastujú so svetlým nábytkom aj so stropom. Vďaka tomu celý priestor pôsobí zaujímavo a luxusne. Niekde je to trochu vintage a niekde moderné. Presne tak to Lady Gaga chcela. Všetko v súlade.

Pozrite si aj: Šok! Michal David má kuchyňu ako v 5* hoteli, zato Jiří Pomeje obyčajnú garzónku. Kde varia ostatné celebrity?

Všetko v jednote

Lady Gaga nepatrí k tým, ktorí by chceli mať každú izbu zariadenú inak. Práve naopak. Ak opomenieme vlastnú bowlingovú dráhu, ktorá je zaradená prakticky ako jediná v modernom a digitálnom štýle, tak sa celý dom nesie v jednotnom príjemnom nevtieravom svetlom tóne prírodných farieb.

 

A také je aj okolie, terasa a samotný exteriér. Nie je to žiadny moderný palác plný svetiel a neónov, skôr usadlosť, ktorá sa inšpirovala štýlom provensálskych haciend. A na to, že leží v Amerike, nie je tak ďaleko od európskej reality.

Prekvapila vás? Jej sídlo si detailne prezrite v galérii.

Autor: Marcos

Focus Media

Video

Diskusia