Sexi domácnosť: Urobte pár zmien, ktoré vás dostanú do tej správnej nálady

Doplnky, dekorácie | 13.02.2017

Valentín klope na dvere, a tak nezaškodí navodiť si doma trochu šteklivej romantiky. Ideálne bez veľkých investícií. Tu je pár tipov, ako na to.

Mäkký dotyk
Sexi interiér je o príjemných dotykových zážitkoch. Ak teda chcete navodiť romantiku, vytiahnite viac dekorácií a bytových doplnkov, ktoré sú príjemné na dotyk. Napríklad mäkké prikrývky, hebké vankúše alebo saténové posteľné obliečky.


Tlmené svetlo

Nič nenavodí intímnu chvíľku lepšie ako tlmené teplé svetlo. Ak by vás súprava sviečok naplnila skôr obavami z rizika požiaru, investujte do elektrických sviečok.

Lesklé dekorácie
Aby tlmené svetlo vytváralo efekt romantickej hviezdnej noci, malo by sa odrážať v podobe tisícich hviezdičiek od rôznych lesklých, kovových alebo trblietavých doplnkov.


Odvážna koža

Ak chcete valentínsky večer ozvláštniť štipkou pikantnosti, môžete to naznačiť odvážnejšími dekoráciami, napríklad z kože alebo kožušiny.

Pozrite sa: Fantastické tipy na valentínske darčeky, ktoré vyrobíte sami!

Nezabudnite na vôňu
K nezabudnuteľnému večeru samozrejme patrí aj príjemná vôňa. Keďže nie všetky aromatické sviečky sú neškodné, oveľa bezpečnejšie je investovať do kytice čerstvých voňavých kvetov.

Autor: Nonka