Letná FOTOSÚŤAŽ: Ukážte nám ZEM, po ktorej chodíte!

Doplnky, dekorácie | 21.07.2017

Na leto sme si pripravili veselú fotosúťaž ZEM POD NOHAMI, pretože nás zaujíma, či si všímate, po čom chodíte!

Pošlite nám fotografiu peknej dlažby, zaujímavého chodníka, vydareného koberca alebo nezvyčajnej cestičky - a ste v hre!

Je len na vás, či to bude jediný záber alebo celá dovolenková, prázdninová či domáca séria. Každý záber totiž súťaží sám za seba.


Ako presne sa zapojiť?
Odfoťte pekný detail, ktorý máte rovno pod nohami - alebo urobte vlastný umelecký záber dlažby, mozaiky, zaujímavého chodníka, mostíka, koberca alebo vtipnej rohožky - a pošlite nám fotografiu na adresu redakcia.lepsiebyvanie@newsandmedia.sk.

Samozrejme, nezabudnite uviesť vaše kontaktné údaje (meno, priezvisko, adresa a telefónne číslo), aby sme vás v prípade výhry mohli kontaktovať.

Každý deň budeme súťažné fotografie pridávať do galérie
- pri každej uvedieme krstné meno autora alebo autorky a mesto, aby sme víťazov v množstve záberov vedeli identifikovať.


Súťaž trvá do 31. augusta 2017.

Najkrajšie, najzaujímavejšie a najvtipnejšie zábery vyberie redakcia a víťazov odmeníme skvelými cenami!

Čo môžete vyhrať?

1. cena: Sekáčik - Tefal Moulinette Compact MB300138, cena 30,90 €

2. cena: DVD kolekcia filmov Jana Svěráka, cena 25 €

3. cena: Podnos na muffiny Tescoma Delícia, cena 22 €

4. - 5. cena: Kniha - Darujme si srdce z vlastnej záhrady, cena 14,90 €

6. cena: Kniha - Kuchárska kniha na víkend, cena 12,90 € 

7. cena: Pekáč Tefal, cena 11 €

8. cena: Vilo Habo: ŠPECIÁL NAJLEPŠIE RECEPTY Z TV SHOW, cena 9,90 €

9. cena: Ručný šľahač Tescoma Delícia, cena 8,80 €


Tak neváhajte, vezmite do ruky mobily, telefóny, naleštite si topánky a pošlite nám peknú fotografiu!

Možno sa ukáže, že práve vy máte to najlepšie oko na pekné, nezvyčajné alebo dokonca zábavné zábery a šťastena bude pri výbere toho najlepšieho stáť pri vás.

Tešíme sa na vaše správy a všetkým súťažiacim držíme palce!


Prečítajte si celé pravidlá súťaže:

1. Autor prehlasuje, že ním zaslané materiály neporušujú osobnostné, autorské ani iné práva tretích osôb chránené platným právom. V opačnom prípade má spoločnosť News and Media Holding, a.s, ako prevádzkovateľ portálu LepšieBývanie.sk (ďalej len News and Media Holding), nárok na uplatnenie nárokov na úhradu vzniknutej škody voči Autorovi.

2. Autor sa zaväzuje uhradiť News and Media Holding všetku jemu vzniknutú škodu v súvislosti s uplatnením nárokov tretích osôb z dôvodu porušenia ich práv v súvislosti s dodanými materiálmi.

3. Autor zaslaním materiálov udeľuje News and Media Holding výhradnú licenciu na použitie zaslaných materiálov (ďalej len „príspevky"), ktoré autor vytvoril, a tovšetkými známymi spôsobmi, najmä spôsobmi uvedenými v ustanovení § 18 ods. 2 zákona č. 618/2003 Z.z. o autorskom práve a právach súvisiacich sautorským právom (autorský zákon) (ďalej len „Licencia").

4. Autor udeľuje Licenciu NMH v neobmedzenom rozsahu a na neobmedzenú dobu.Newsand Media Holding je oprávnený udeliť tretej osobe sublicenciu v rozsahu udelenej Licencie.

5. Za poskytnutie licencie a oprávneníNews and Media Holding podľa bodu 2. neprislúcha Autorovi odplata, autor ich poskytuje bezodplatne.

6. News and Media Holding má právo po posúdení obsahu zaslaných príspevkov rozhodnúť o jeho neuverejnení, alebo príspevok odstrániť zo svojich stránok v ľubovoľnom čase.

7. News and Media Holding má právo obsah príspevku pred uverejnením korigovať.

Red