Čo sa hodí na stôl, aby vyzeral dobre?

Doplnky, dekorácie | 30.04.2019

Jedálenský stôl sa neoplatí podceňovať. Ak vám však predsa len dochádza inšpirácia, pozrite sa na naše tipy.

Ak si lepšie pozriete obrázky pekných interiérov, často sú to práve dobre umiestnené zátišia, ktoré robia domácnosť zaujímavou alebo útulnou. Čo sa teda hodí na stôl, aby vyzeral dobre

Predovšetkým, je lepšie rôzne drobnosti umiestňovať na spoločnej platforme - na podnose alebo na nenápadnej doske. A to nielen preto, že ich ľahko odsuniete, ak je treba a stôl aj rýchlejšie vyčistíte alebo upracete. Umiestnenie rôznych predmetov na spoločnom podnose im dá upokojujúci rámec. Tak ako keď zvieratká zaženiete do spoločnej ohrady..

Ako býva kráľovná legendárnych pop songov?

Živé kvety

Živé rastliny sú vždy lepšie než umelé alebo sušené. A nemusí ísť o komplikovanú alebo drahú kyticu. Aj menšia izbová rastlina v peknom kvetináči zútulní bývanie lepšou energiou než umeláč.

Obrázkové knihy
Pekné veľké knihy sú ideálne na to, aby ste ich uložili na nízkom obývačkovom stolíku namiesto toho, že budú trčať v knižnici. Takto si ich aspoň občas otvoríte a prelistujete pár strán.

Čo s ovládačom?
Diaľkové ovládanie televízora, DVD prehrávača a podobné záležitosti často nie sú práve dizajnové kúsky, ktorý by skrášlil stôl. Ako ich mať poruke? Položte ich do prúteného košíčka alebo do peknej pozdĺžnej misky. Zabezpečíte si na stole poriadok a systém.

Kuchynské stoly ako lusk si môžete pozrieť v našej galérii.

Autor: NonkaFocus Media

Video

Diskusia