Bývanie podľa znamenia: Aké zariadenie potrebuje LEV, aby sa doma cítil ako kráľ?

Doplnky, dekorácie | 29.01.2019

Ľudia narodení v znamení leva sa už od malička prejavujú kráľovskými spôsobmi a je im daná do vienka aj túžba vládnuť. Ako by si mali prispôsobiť bývanie, aby sa v ňom cítili šťastne?

Som lev (23. 7. - 23. 8.)

Lev je ohnivé znamenie, ktorého pohyby, gestá a slová sú nielen dobre premyslené, ale prirodzene vzbudzujú obdiv. Že ide o silnú osobnosť, si všimnete už z diaľky, pretože táto osoba žiari sebavedomím a istotou, ktoré si môžu ľudí ihneď získať a pritiahnuť, ale aj zastrašiť a odplašiť.

Prečítajte si aj: Spravte si jedinečné kvetináče: Toto by vám nikdy nenapadlo!

Muži si myslia, že sú páni v každej oblasti, či už v kariérnej, alebo v milostnej. Pokiaľ mu žena lichotí, vzdáva mu hold a obdiv, dokáže podľahnúť láske, ale vo všeobecnosti sú mu pojmy ako láska a vášeň vzdialené a patria medzi jeho slabšie stránky.

Prečítajte si aj: Existuje dekorácia, ktorá vám pritiahne do bytu pozitívnu energiu: Je to táto vec

Ženy sú skutočne krásne levice - plné temperamentu a charizmy, no sobáš a strata vlastného mena je pre ne isté „poníženie", preto skôr než sa to stane, budete musieť poraziť veľa konkurentov. Rada diktuje, ovláda a inklinuje iba k silným mužom.

 

Lev potrebuje prepychový dom plný luxusu

Tento kráľ džungle sa tak chce cítiť aj vo svojom byte. Potrpí si na nábytok, ktorý je kvalitný, jednoduchý a pri pohľade naň si musíte povedať: „Bože, to je prepych!" Najradšej siaha po bielych stenách, ktoré sú vyvážené teplými odtieňmi, ako je purpurová či zelená.

Prečítajte si aj: Táto vec v kuchyni prezradí veľa o vašej povahe: Aká v skutočnosti ste?

Najdôležitejšia je pre nich obývacia izba, v ktorej musí byť luxusná sedačka. Rád sa na nej dobíja energiou prikrytý veľkou a teplou dekou.

Prečítajte si aj: Túto vychytávku potrebuje každá domácnosť: Získate ju takmer zadarmo

Základ je pre nich posteľ

Každý lev potrebuje trón, z ktorého by vládol a v ich prípade je to posteľ. Tá by mala byť nielen obrovská, ale aj stabilná a pevná, pričom sú pre neho veľmi dôležité aj ostatné komponenty, a teda kvalitné rošty, matrac a posteľný textil. Práve vďaka kašmírovým a saténovým obliečkam sa tam bude cítiť ako pravý kráľ džungle.

Pozrite si našu galériu, nájdete tam všetky známe osobnosti, ktoré sú tiež v znamení LEV. 

Autor: Zuzana

Focus Media

Video

Diskusia