Ženy, zbystrite pozornosť: Pritiahnite si peniaze vďaka 12 inšpiráciám!

Doplnky, dekorácie | 05.03.2019

Cítite už vo vzduchu jar? My áno, a to je tá správna chvíľa dopriať si pár zmien na mieste, kde trávite najviac času. Áno, poďte si s nami vynoviť svoj pracovný kút alebo kanceláriu!

Takto by mala mať zariadenú kanceláriu každá žena! Samozrejme, plne v duchu ženskej energie a s inšpiráciami, ktoré pohladia vašu dušu aj pri náročných pracovných úlohách. 

Ostatní práve čítajú: Toto je interiér plný exotiky: Majtelia dosiahli divočinu, džungľu a Afriku vďaka doplnkom

Nie, nebojte sa, nechystáme sa vám radiť gýčovo cukríkové dekorácie - vaša kancelária iste nepotrebuje vyzerať ako z domčeka pre Barbie. My vám dnes chceme ukázať niekoľko inšpirácií, vďaka ktorým vnesiete na svoj pracovný stôl prehľad, štýl i dokonca vyššiu efektivitu.

 

Malá čerstvá radosť

Zrejme ste uhádli. Pomaly sa blíži ročné obdobie, v ktorom si môžeme omnoho častejšie dopriať na stole čerstvé kvetiny hoci aj zo svojej záhrady. Či už postavíte do vázy jediný kvet, alebo veľkú kyticu, mala by vám robiť radosť pri každom pohľade... i privoňaní.

Ostatní práve čítajú: Geometria, ktorú budete milovať! Z týchto vzorov odpadnete!

Ak ste sa doteraz kvetom na pracovnom stole bránili, dajte im šancu aspoň jeden raz, garantujeme vám, že vás rozžiaria a spríjemnia pracovné chvíle. Existuje rastlina, ktorá vám prinesie bohatstvo, volá sa Tučnolist.

Ostatní práve čítajú: Interiérové trendy pre rok 2019 sú plné energie: Toto je 5 absolútne naj!

Na to, aby vám priniesol finančné požehnanie, by ste ho mali umiestniť do juhovýchodného rohu vášho domova. Verí sa, že každý nový list zvýši vaše bohatstvo. 

 

Neostávajte len pri kvetoch

S príchodom nového ročného obdobia je vhodné, spraviť väčšie upratovanie. Naplánovať si ho na pracovnom stole je vhodné aj po dokončení každého (väčšieho) projektu. Odmeňte sa novým zápisníkom či doplnkami.

Ostatní práve čítajú: To ste ešte nevideli: Pár lacných doplnkov zmenilo starý byt na cool priestor

Prezradíme, že ešte stále letia metalické doplnky, napríklad spinky. Môžu byť s jemným nádychom ružovej so zlatou, budú pôsobiť skutočne luxusne.

Ostatní práve čítajú: Voľte doplnky a steny v TEJTO farbe: Má schopnosť okamžite vás dobiť energiou

Keď si zriaďujete svoj nový pracovný kút

Neraz je nutné pracovať aj doma, či už po práci, alebo v rámci homeworkingu. Vo chvíli, keď viete, že budete musieť pracovať alebo hoci aj študovať pravidelne, nájdite si v byte svoje vlastné „miestočko".

 

Zariadiť ho môžete úplne jednoducho, minimalisticky. Bude sa vám ľahko udržiavať a zároveň nebude pôsobiť preplnene. Ideálny priestor, v ktorom sa budú rodiť úžasné nápady!

Ostatní práve čítajú: Malý, ale jarý: Inšpirujte sa bytom 41 m² sviežim ako vypratá košeľa

Príjemnú atmosféru vám navodia prírodné materiály, napríklad drevo a pozitivitu do priestoru vnesie biela či svetlé odtiene pastelových farieb. Perfektným doplnkom môže byť lampa, váš obľúbený obraz (ktorý ani nemusíte vešať na stenu) alebo nástenka s motivačným nápisom, či s plánom úloh, ktoré chcete zvládnuť.

 

Náš tip: V jednoduchosti je krása. Na mieste, kde potrebujete pracovať, sa obklopte predmetmi, pocitmi a vôňami, ktoré vás inšpirujú, uvoľnia, a vďaka ktorým sa na prácu budete tešiť.

Pre lepšiu predstavu nahliadnite do našej GALÉRIE. Mať takto zariadenú kanceláriu je sen!

Autor: Agáta

Focus Media

Video

Diskusia