Týchto 6 znamení v zverokruhu potrebuje svoj domov ladiť do zemitých farieb

Doplnky, dekorácie | 03.05.2019

Znamenie, v ktorom ste narodení, určuje váš živel a ten zase štýl, v akom sa vám bude bývať najlepšie. Ste oheň či voda?

Aké ste znamenie? A ktorý je váš živel? A ako to súvisí s vaším príjemným bývaním? Na prvý pohľad veľa otázok. Ak však na ne nájdete odpoveď, môžete si vylepšiť svoje bývanie v súlade so svojím znamením. Čo poviete, oplatí sa to vyskúšať?

Prečítajte si aj: PREMENA: Byt, ktorý je zrazu elegantný v každom detaile

Hneď na začiatok je potrebné si ujasniť, o aké znamenie vo vašom prípade ide. Ak ste sa narodili v znamení Barana, Leva alebo Strelca, máte tzv. ohnivé - mužské znamenie. Pre tieto znamenia je príznačná kladná, aktívna a extrovertná energia Jang.

 

Sú to ohnivé znamenia

Mnoho ľudí narodených v týchto znameniach má cholerickú povahu. V živote sú mimoriadne aktívni, neraz smelí, nadšení i zanietení, odvážni, rozhodní, vášniví až búrliví, ale aj štedrí, dynamickí, idealistickí, priekopnícki a nevyspytateľní. Okoliu dokážu spraviť radosť svojím vtipom, tvorivosťou i divokosťou.

Prečítajte si aj: Čo robí s vašou psychikou domácnosť v jemných tónoch? Budete sa čudovať!

Mnohé z týchto vlastností sa ale môžu obrátiť aj na negatívum, hlavne ak prevládne extrémnosť, arogantnosť, sarkazmus, žiarlivosť, výbušnosť, netrpezlivosť či pomstychtivosť. Aby bol život s takýmto človekom príjemnejší, je potrebné vniesť do jeho existencie viac zemského živlu.

Prečítajte si aj: Totálny hit v bývaní: Netradičné domčeky v prírode (FOTO)

Spravíte tak jednoducho pomocou dekorácií, napríklad prírodnými krištáľmi alebo soľnými lampami, krásne vyznejú v interiéroch aj hlinené figúrky. Ak máte chuť na väčšie zmeny vo svojom okolí, vymaľujte obývačku vo farbách zeme, môžete použiť napríklad odtiene piesku alebo terakoty.

 

Vodné znamenia

Patria medzi ženské znamenia a je pre nich typická záporná, pasívna a introvertná energia Jin. Nájdeme tu všetkých známych flegmatikov, teda Rakov, Škorpiónov a Ryby. Áno, sú to osoby citlivé, vnímavé, spoločenské, chápajúce i súcitné, na druhej strane však dokážu byť aj neistí, zraniteľní, náladoví či roztržití a tajomní.

Prečítajte si aj: Wau: Tieto návrhy architektov sú šialené! Chceli by ste ich vo svojom meste?

Pre ich upokojenie je vhodné do domácnosti priniesť živel vzduch. Ten ich privedie na iné myšlienky a ich život sa odľahčí. Dôležitou oblasťou domu je juhovýchodná strana. Je to oblasť bohatstva a peňazí, pozornosť by ste mali venovať figúrkam z dreva a rastlinám, ktoré dokážu účinne prečisťovať vzduch. Tie sa hodia skutočne do každej domácnosti.

 

Farby, ktoré by ste mali určite zaradiť do interiéru, sú zelená a hnedá, siahnite aj po bambuse. Od doplnkov až po nábytok. Rozhodne však odporúčame pestovať aspoň jeden bambus pre šťastie!

Náš tip: Spríjemnite si bývanie soškou Budhu. Nájdete ich v bytových doplnkoch v rôznych veľkostiach i v stvárneniach, či už sediacich, smejúcich sa, ležiacich, alebo meditujúcich.

Inšpirujte sa v našej GALÉRII, ako si vhodne zariadiť interiér.

Autor: Agáta

Focus Media

Video

Diskusia