Muž RYBA: V akom štýle mu zariadiť bývanie, aby vás miloval?

Doplnky, dekorácie | 03.06.2019

Muž narodený v tomto znamení nie je jednoduchý, keď sa mu však dostanete pod kožu, možno z neho vykresáte aktívneho fešáka, ktorému sa darí a má mnoho skrytých talentov.

Ak máte takého vo svojej domácnosti, mali by ste ju zariaďovať práve s ohľadom na jeho znamenie. Áno, je idealistický, rád a veľa sníva, občas je melancholický a často si myslí o svete, že je krutý. Ak by toľko nesníval, mohol by sa rozhýbať a svoje túžby aj naplniť.

Ostatní práve čítajú: Zabudnite na obkladačky v kúpeľni: Dajte si tam TOTO (vlhkosť vôbec neprekáža)

Má na to, jeho nie vždy využívané talenty mu dávajú potenciál, stále však na čosi čaká a nevie sa rozhýbať, preto nakoniec môže skončiť ako starý hundroš s depresiami. Toto by ste rozhodne mužovi zrodenému pod znamením RÝB nemali dovoliť.

 

Vo svojej domácnosti potrebuje mať po svojom boku poriadnu oporu. Nemusí to byť nevyhnutne manželka, postačí aj rodič, ktorý ho bude neustále podnecovať k aktivite, lebo keď si zvykne robiť pevné rozhodnutia, prestane pochybovať o svojich cieľoch a nebude sa vyhýbať problémom, ktoré sa objavia a bude skutočne úspešný!

Ostatní práve čítajú: Skutočne funkčná kuchyňa potrebuje TÚTO vec: Mali ju už naše prababky

Domácnosť s RYBOU je pod vplyvom jej vynikajúcej intuície, inteligencie, tvorivosti a chute po vzdelaní. Áno, ak máte za dieťa RYBU, spravte mu priestor na veľký stôl, kde si bude skladať alebo tvoriť. A tiež vyčleňte miesto na bohatú knižnicu. Tá môže byť napríklad dominantou vašej obývačky - ideálne z masívneho dreva, nech ostane krásnym kúskom po dlhé desaťročia.

Ostatní práve čítajú: Zero waste kuchyňa nie je módny výstrelok, ale životný štýl

Bude to chcieť pracovňu

Alebo domáci ateliér. Váš muž-RYBA má totiž nepokojnú a búrlivú dušu, preto sa potrebuje niekam utiahnuť, užívať si samotu a tu v pokoji hoci aj skladať básne svojej milovanej. Dobrá intuícia v kombinácii s inteligenciou ho nenechajú na pokoji, preto vždy bude potrebovať miesto, kde môže tvoriť. Pomôžte mu ho zariadiť prakticky a účelne, je možné, že upratovanie ostane na vás.

 

Ak však práve čosi nerobí za zatvorenými dverami, rád si užije pohodlie. Kvalitné kreslo s podnožkou alebo veľká pohovka so všetkými vychytávkami v podobe nastaviteľných operadiel či šikovných odkladacích priestorov, to všetko bude pre neho ako stvorené.

Ostatní práve čítajú: Viete si predstaviť mentolovú kuchyňu?

Náš tip: Pre RYBY je základným kritériom pohodlie, až potom zvažujú iné aspekty. Využite to, s menším kompromisom, žena po boku takéhoto muža bude mať útulnú a príjemnú domácnosť, do ktorej sa budú všetci jej členovia radi vracať.

Ako zariadiť domácnosť pre človeka v znamení RYBY? Pozrite si inšpirácie v našej GALÉRII!

Autor: Agáta

Focus Media

Video

Diskusia