Nová kuchyňa: To musíte vidieť! Tradičnú drevenú linku nahradil moderný vidiecky štýl!

Kuchyne | 17.04.2017

Manželský pár si splnil sen o vlastnej streche nad hlavou. Kým sa však začali doma cítiť ako vo vlastnom, čakalo ich množstvo práce.

Jednou z najdôležitejších zmien bola výmena kuchynskej linky. Niežeby tá pôvodná bola totálne zdevastovaná. Vlastne vyzerala celkom zachovalo, Až na to, že štýlom skôr pripomínala domácnosť pre seniorov. Nová domáca pani si predstavovala čosi omnoho sviežejšie. Stavila na štýl, ktorý je momentálne veľmi trendový - tzv. moderný vidiek.


To znamená štýl na pomedzí romantického chalupárskeho štýlu a mestského industriálu. V tomto prípade sa výber skončil na bielej kuchynskej linke s výraznejšími rámami na dvierkach, na upokojujúcej tmavozelenej zástene a na policiach z masívneho dreva. Za pozornosť stojí aj tenká mramorová pracovná doska. To je totiž tiež najnovší kuchynský trend - pracovné dosky o dosť tenšie, než pred pár rokmi a ideálne z trvácnych materiálov.

Pozrite si premenu kuchyne: Z rustikálnej sa stala industriálna - a stojí za to!

Táto kuchyňa nemá extravagantné alebo výrazne originálne riešenia, no zaujme kombináciou bielej a zelenej. V galérii pod článkom nájdete detaily tejto renovácie.

Autor: Nonka