Je čas na novú kúpeľňu?

Kúpeľne | 06.05.2011

Kúpeľňa je miestom, kde môžete do sýtosti relaxovať, či už si tam čítate knihu, počúvate hudbu, ale driemete pri žblnkote vlniek. Mnohé si v nej upraviť nemôžete - v žiadnom prípade ju napríklad nenafúknete. Veľa toho však zmeniť môžete, a tak si kúpeľňu prispôsobiť svojim predstavám.

Ak sa vám napríklad páči ultramoderná kúpeľňa s hi-tech vybavením, nič vám nestojí v ceste, aby ste si zariadili v tomto duchu. Viacerí výrobcovia už s takouto slabosťou svojich zákazníkov počíta, preto do svojho portfólia zaradili aj nové technologické vychytávky.

Ak sa vám naopak páči starobylý šarm, môžete si kúpeľňu zariadiť v pitoresknom starožitnom duchu. Môžete si z nej urobiť miestnosť, akú si ešte pamätáte s chalúpky starej mami, v ktorej ste trávili letá v detstve.

Ale môžete sa napríklad obložiť i množstvom zelene, či zariadiť kúpeľňu hýriacu farbami ako z kreslenej rozprávky. Alebo naopak staviť iba na jedinú farbu či jednoduchý minimalistický štýl, priam dýchajúci čistotou.

Pre viac inšpirácie nazrite do našej galérie. Nájdete tam viacero zaujímavých kúpeľní, ktoré sú možno trochu iného charakteru, aké obvykle mávame u nás, ale práve v nich môžete načerpať nápady, ktoré potom prenesiete do vašej reality.

Autor: Jana

Focus Media

Video

Diskusia