Mydlo v tvare hamburgeru a iné čudesnosti

Kúpeľne | 13.10.2010

Aj taká obyčajná vec, ako je tuhé mydlo, môže mať neobyčajnú podobu. Nemusíte si teda vyberať len spomedzi mydiel rozličných vôní a farieb, na trhu sú dnes vskutku čudesné mydlá.

To len vyzerá ako...
...stolica. Nuž, pre niektorých ľudí je skutočne mydlo v tvare stolice s vôňou capuccina či ruží zrejme tým pravým orechovým. No viete si predstaviť niečo také „originálne“ aj vo svojej kúpeľni? A použiť to na umývanie svojho tela?  Možno trochu nechutné, no každopádne proti gustu...

Kde mám zuby?
Vtipným darčekom alebo len vtipným doplnkom vašej kúpeľne môže byť aj mydlo v tvare zubnej protézy. Umývať si ruky so „zubatým“ mydlom musí byť iste zábava pre malých i veľkých.

Mydlá na zjedenie


Mydlá dnes majú naozaj rozmanité podoby. Možno si zadovážiť napríklad mydlá v tvare rôznych pokrmov od koláčov až po hamburgery. Predstavte si trebárs umývanie svojho tela mydlom vyzerajúcim ako kus surového mäsa alebo slaninky (nič pre vegetariánov). 

Chutne vyzerajúcim mydlom je určite aj „pukancové“ mydlo, teda malé mydielka v tvare pukancov.

Nezabudnime spomenúť mydlá v tvare a farbách rôzneho ovocia či zeleniny a mnohým by sa iste slinky zbiehali pri pohľade na mydlo s podobizňou kúska čokolády či chutného zákuska.

Pre milovníkov fast-foodu sú tu zasa mydlá, ktoré sa nápadne ponášajú na hamburger, zemiakové hranolčeky či pizzu.

Alebo čo takto mydlá v podobe sladučkých farebných lízaniek? Nie je problém, aj takéto mydlá s rôznymi vôňami sa dajú dnes kúpiť.

Jednoducho, vaše mydlo môže byť doslova na zjedenie.

Puzzle a iné zvláštnosti
Pekným darčekom alebo len potešením samého seba môžu byť aj puzzle mydlá. Predstavte si niekoľko kúskov puzzle, ktoré sú v skutočnosti voňavými mydlami.

Čudesnými mydlami možno zaiste nazvať aj mydlá v podobe detských rúčok. Tieto mydlá vyzerajú ako rúčky skutočných detí, sú dokonca v telových farbách. Ktovie, kto by si rád umýval ruky takýmto mydlom?

Obzvlášť pre mužov musí byť príjemné umývanie sa mydlom v tvare ženského poprsia. S takýmto mydlom sa budú muži iste radi venovať každodennej hygiene.

Takto by sme mohli pokračovať donekonečna. Dnes je veľmi populárne vyrábať si vlastné mydlá a pre mnohých ľudí sa táto tvorivá činnosť stala koníčkom. Tak vznikajú originálne a skutočne rozmanité mydlá, ktoré môžu byť vtipným a výstižným darčekom alebo len vtipným či originálnym spestrením vašej kúpeľne.

Autor: Diana

Focus Media

Video

Diskusia