Nádhera ónyxových umývadiel

Kúpeľne | 16.03.2012

Ónyx je záhadný kameň, ktorý z našich tiel dokáže odobrať negatívnu energiu a pomôcť nám navodiť relaxačnú atmosféru. Preto je voľba tohto materiálu na výrobu nádherných umývadiel vynikajúcou voľbou.

Z kamenného lesa
„Kto sa bojí, nech nejde do lesa,“ vraví stará múdrosť. Spoločnosť Stone Forest sa rozhodne nebála vstúpiť do pomyselného lesa plného krásnych umývadiel a na trh prišla s týmito prekrásnymi kúskami akoby prebratými z luxusnej jaskyne čistotného pravekého človeka. Ide totiž o kamenné podstavce s umývadlami vo veľmi zaujímavom spracovaní.

S najvyššou eleganciou
Umývadlá kolekcie „Veneto“ majú všetky atribúty, aby sme ich mohli vyhlásiť za veľmi elegantných predstaviteľov „ríše kúpeľňových doplnkov“. Sú zároveň majestátne a imidžové, klasické aj moderné. Tieto vlastnosti z nich robia skutočné klenoty každej kúpeľne, ktorá si na prívlastok elegantná nárokuje.

Nielen ónyx
Keďže spoločnosť Stone Forest sa preslávila kuchynskými a kúpeľňovými predmetmi z čisto prírodných materiálov a rada pri tom využíva kombinácie viacerých týchto prvkov. Výnimkou nie je ani kolekcia umývadiel „Veneto“.

Ak sa vám spomínaný ónyx zapáčil, môžete si vybrať umývadlo z neho vyrobené buď v multifarebnom prevedení alebo v kombinácií s ďalším krásnym prírodným výtvorom – jantárom.

Ak však dáte prednosť inému materiálu a máte slabosť napríklad pre čiernu farbu, ideálne umývadlo z tejto kolekcie by pre vás bolo to, ktoré je vyrobené z čierneho granitu. Rovnako zaujímavým je však aj výtvor zo strieborného travertínu.

So svetlom v útrobách
Aby sa však dosiahol čo najvyšší efekt, dizajnéri v zadnej časti umývadla ponechali určitý otvor, do ktorého „implantovali“ svetlo. Tak získali tieto umývadlá priam magický nádych a kúpeľňa, v ktorých sú umiestnené, musí pôsobiť ako skutočná jaskyňa z rozprávky.

Ako vidíte, aj umývadlá stále dokážu prekvapiť a zrejme nikdy dizajnéri nedosiahnu hranicu, ktorá sa nedá prekonať.

Autor: Blossom

Focus Media

Video

Diskusia