Zariaďte si kúpeľňu podľa toho, aké ste znamenie! Ktorá sa k vám skutočne hodí?

Kúpeľne | 05.02.2019

Snívate o rekonštrukcii alebo o výstavbe novej kúpeľne? Alebo by ste len chceli vylepšiť pár detailov, aby vám viac ladila s dušou? Skúste sa na to pozrieť cez hviezdy. Podľa znamenia zistíte, čo by ste mali mať v kúpeľni práve vy!

Baran

Miluje farby, a ak je medzi nimi červená a ružová, tak si ho okamžite priestor získa. Koralová farba je pre vás tiež super. Alebo aspoň dekoračný koral a trochu morskej atmosféry bude pre barana splneným snom peknej kúpeľne.

Pozrite si aj: Uprednostňujete v spálni biele alebo pastelové steny? Hovorí to o vašej povahe TOTO

Býk

Základom je teplo, pokoj, pohoda. Býk je milovník relaxu a wellnessu, takže aj v kúpeľni vyžaduje niečo ako sviečku, lávové kamene, nejaký ten bambus alebo aj obraz, ktorý ho naladí na príjemnú pohodu.

 

Blíženec

Bude milovať masážnu vaňu, sprchový kút s množstvom doplnkov, ale napríklad aj veselé dlaždice. Pre blíženca je kúpeľňa priestorom na malú chvíľku hedonizmu. Miluje kreativitu, takže sviežosť a netradičné spracovanie dostávajú priestor.

Pozrite si aj: Wau: Pracovná doska v kuchyni zo skamenelého dreva - pre tých s vycibreným vkusom

Rak

O tomto znamení možno povedať, že mu v tele koluje krv milovníka histórie, a preto aj v kúpeľni je dotyk vintage štýlu to pravé, po čom vždy rád siahne.

Pozrite si aj: Minimalistické spálne s maximálnym vkusom: 3-krát inak!

Lev

Netreba dvakrát tápať v tom, čo bude pre leva to pravé magické. Miluje totiž lesk a luxus, a preto sú zlaté doplnky to, čo by nemalo v kúpeľni, kde sa bude cítiť dobre, chýbať. Kúpeľňa by mala byť elegantná, rozhodne nie gýčová, skôr noblesná.

 

Panna

Únik do sveta pohody. To je pre pannu priestor kúpeľne. Preto si určite zaobstarajte čo najviac prírodných materiálov, čisté línie aj tvary a dobre vám na duši spravia aj koberčeky na zemi. Tie panne vyhovujú na pohľad aj na dotyk s nohou.

Pozrite si aj: Neuveríte: Kráľovské služobníctvo má zákaz otvárať okná na Buckinghamskom paláci! Prečo?

Váhy

Dvojité veľké zrkadlo. Pre váhy je dôležité, vidieť sa a oceňujú aj fakt, že veľké zrkadlo kúpeľňu opticky presvetlí a zväčší.

Pozrite si aj: Zbohom, obyčajná vaňa: Takéto tvary od výmyslu sveta musíte vidieť!

Škorpión

Tu platí, že epicentrom kúpeľne je pre neho vaňa. Na nej si dá skutočne záležať, aby vyzerala dobre, štýlovo, bola pohodlná, priestranná a dokonca aj dostatočne romantická. Či už len tak na leňošenie s penou, alebo na hry vo dvojici.

 

Strelec

Príroda je pre neho dôležitá aj v kúpeľni, preto si rád ozdobí priestor o živé kvety alebo aspoň o umelé, ktoré ako živé vyzerajú. Ideálne je mať čo najviac materiálov prírodných a pred keramikou vždy uprednostní drevo. Aj v kúpeľni.

Pozrite si aj: 5 dekorácií, ktoré rozžiaria vašu kúpeľňu, neoľutujete!

Kozorožec

Miluje eleganciu a jednoduchý štýl. Preto mu najviac sedí prakticky ladená kúpeľňa, napríklad so sprchovým kútom a s oceľovými doplnkami. Čím menej práce si kúpeľňa bude žiadať, tým bude pre kozorožca krajšou.

Pozrite si aj: Chýba vám len táto jedna vec a štýl vašej kúpeľne bude dokonalý

Vodnár

Dušu umelca v sebe neskryje. Za tú pravú označí farebnú, s inovatívnymi vzormi, pokojne aj so zarámovanými obrazmi alebo aspoň s esteticky a umelecky zdobenými obkladačkami.

 

Ryby

Extrémne ich poteší priestor na čítanie. Môže to byť aj len prenosná drevená platňa na šálku čaju a knihu. Ryby tak budú v kúpeľni spokojné bez ohľadu na farbu obkladačiek či tvar toalety.

Tak čo, sedí to na vás? Odporúčame pozrieť si v našej galérii usporiadanie hviezd, ktoré vás ovplyvňuje.

Autor: Marcos

Focus Media

Video

Diskusia