Jarné oživenie miestnosti

Môj byt | 19.04.2017

Po krátkych a pochmúrnych dňoch k nám prišla dlho očakávaná jar. Prebúdzajúca sa jar naberá nový nádych farieb v prírode, ktorí sa pomaličky ale isto dostáva aj do našich príbytkov v podobe prírodných farieb.

To nám navodí veselú náladu, radosť zo života, a dokonca budeme trendy. Podľa odborníkov interiérového dizajnu je farba, svieža zelená,  farbou roka 2017. Nádych žltého podtónu v nás vyvoláva pocit slnečných dní a vytvára radosť. Urobme si radosť...

Svieža zelená farba prvej jarnej trávy, rozkvitajúcich listov na stromoch. Toto si môžeme vniesť do interiéru. Prinášame do domu prírodu a uvoľnenie. Svieža zelená má pozitívne účinky na duševnú pohodu, upokojuje a dodáva novú energiu. Hodí sa preto takmer do všetkých miestností . Studené odtiene do južne a teplé do severne orientovaných miestností.

Zelená spálňa

V priestore, kde každý deň uvoľňujeme napätie, zelená vytvára pokojnú atmosféru. Je v hodná pre ľudí, ktorí trpia astmou. Pozitívne ovplyvňuje dýchacie cesty. Zmierňuje bolesť, upokojuje a prináša príjemný spánok.

Zelená obývačka
Spoločenská miestnosť má spájať a zbližovať ľudí a zelená farba je tá pravá, ktorá to dokáže. Ak si obývačku chceme zariadiť tak, aby evokovala jar, použijeme čo najviac prírodných materiálov a svieži odtieň zelenej v kombinácii so žltou. Tieto farby krásne vyznejú s dreveným nábytkom, čo pôsobí prírodne.

Zelená kúpeľňa
Keďže sa zelená hodí do všetkých miestností spojených s relaxáciou, a navyše je ideálna do priestorov spojených s vodou, patrí teda aj do kúpeľne.

Na krásne zelené tóny je odborníkom spoločnosť POLIFARBE SK. Unikátne spojenie kvality, funkčnosti a elegancie. Farby Poli-Farbe PLATINUM sú vhodné pre obývacie, reprezentatívne interiéry a pasujú na rôzne povrchy. Dosiahneme s nimi skutočne nadčasové a zaujímavé výsledky v interiéry. Výborne sa s nimi pracuje pretože nekvapkajú, rýchlo schnú a extra silno kryjú. Náter je ľahko umývateľný a šetrný k životnému prostrediu. Vyrábajú sa v 53 módnych odtieňoch, ktoré očaria na prvý pohľad. Tak čo? Vyskúšame naozaj hustú farbu?

www.polifarbesk.sk