Bývanie mladej rodiny, ktoré je odrazom každého z členov domácnosti

Môj byt | 20.05.2017

Predstavte si, že by sa niekto prešiel vašou domácnosťou, keď nie ste doma. Spoznal by, čo ste za človeka, aké sú nielen vaše koníčky, ale aj životné hodnoty a priority?

Zdá sa, že pomaly odzvonilo móde super elegantných (a viac menej generických) interiérov, ktoré skôr pripomínajú hotelovú izbu, než naozajstnú domácnosť „skutočného" človeka s jeho slabosťami, pýchami, vášňami a zmyslom pre humor.

Ako býva Generácia Y? Cestujú a namiesto detí majú koníčky!

Na druhej strane, útulné bývanie sa nemusí spájať len s prvoplánovým vidieckym štýlom, ktorý môže byť vďaka množstvu chutnučkých „provensálskych" obchodíkov viac-menej rovnako sériový, ako tovar z veľkovýrobne. Domácnosť, do ktorej vás pozývame, je toho dôkazom.


Tu býva otec, mama a dcéra. Ona je návrhárka nábytku, on riadi fotografický festival. Obaja vnímajú svet predovšetkým ako sled zaujímavých obrazov. Vzhľadom na ich profesie majú mnoho priateľov z oblasti umenia - a viacero ich diel im skrášľuje domácnosť. Umelecké predmety majú svoj príbeh, emóciu, nič nie je náhodné alebo nebodaj z bežiaceho pásu.

Posúvacie dvere: Sú náramne praktické a vyzerajú skvele! + VEĽKÁ GALÉRIA inšpirácií

Aj pri zbežnom pohľade sa dá z domácnosti vyčítať, že majitelia radi cestujú a majú skôr otvorenú myseľ. S čím sú majitelia zvlášť spokojní? Neuveríte, so vstavaným šatníkom v suteréne! Je totiž vyrobený z cédrového dreva, ktoré krásne vonia a odpudzuje mole!Skočte do galérie pod článkom a urobte si virtuálnu prehliadku tohto veselého bývania s milými oranžovými prvkami. Kto dostal chuť na šťavnatý pomaranč? ;)

Autor: Nonka
Zdroj foto: Apartment Therapy