Staromódne bývanie: Inšpirujte sa jeho pokojom

Môj byt | 30.08.2018

Tento trojizbový byt sa nenachádza v mimoriadne starom dome, no domáci si ho aj tak zariadili v starosvetskej atmosfére. Dáva vraj bývaniu zaručený pokoj.

Interiér trojizbového bytu nie je zariadený množstvom nábytku. Dokonca by sa dalo povedať, že vybavenia aj bytových doplnkov je poskromne. Tie, ktoré tam však sú, sú vyslovene chuťovky.

Pozrite si: Útulné bývanie v prírodnom interiéri s drevom

Staromódne mlynčeky, mažiare, štýlový písací stroj a hlinené misky - to sú ozajstné tak trochu aj historické dekorácie v byte. Zaujímavosťou je, že aj tie nové súčasti - nábytok či svietidlá - ktoré pochádzajú zo súčasnej veľkoprodukcie, s tými starými štýlovo dokonale ladia.


Spojenie moderného dizajnu so starým sa vydarilo. Nielenže si navzájom nekonkurujú, ale naviac spolu vytvorili zaujímavý harmonický celok. Vďaka tomu byt nevyzerá ako múzeum. A na druhej strane, moderné prvky v kombinácii so starými získali pokojnejší, nadčasový štýl.

Inšpirujte sa: Skvelé doplnky pre bývanie v štýle vintage

Byt má 82 m² rozdelených na 3 miestnosti. Vstup do bytu sa nachádza v strede - po pravej a ľavej strane sa nachádzajú obývačka spojená s kuchyňou výdajným okienkom a na druhej strane pracovňa s rozkladacou pohovkou pre prípadné návštevy a spálňa.


Pozrite si viac fotiek v galérii pod článkom.

Autor: Nonka
Zdroj foto: Historiska Hem

Focus Media

Video

Diskusia