FOTO PRED A PO: Super premena - z ošarpaného domu kráľovstvo!

Môj byt | 19.10.2018

Čo poviete, zaslúžilo by si vaše bývanie malú obmenu? Možno postačia drobné zmeny, možno máte chuť celý dom strhnúť a začať odznova. Prinášame vám inšpirácie ako z tragédie spraviť neuveriteľné priestory!

Pozrite si aj: Vďaka tomuto triku budete skladať košele a tričká ako profíci za pár sekúnd

Občas sme už absolútne zvyknutí na priestory, v ktorých trávime toľko času, že už ani nevnímame, že by potrebovali poriadnu premenu. Či už ide o kuchyňu, kúpeľňu, alebo len kút v obývačke. Každé miesto v domácnosti možno premeniť na príťažlivé a plné energie a svetla. Občas stačí len malá zmena, napríklad úprava steny, inokedy si to vyžaduje kompletné prebudovanie celého priestoru.

 

Dobrá rada nad zlato

Ak plánujete premenu nejakého priestoru, odfoťte si ho. Vytlačte si foto a začnite zakresľovať svoje predstavy - zaznačte si všetko. Priestor sa dokáže zmeniť obratom, keď z neho vynesiete nábytok, hneď sa vám môže fantázia rozbehnúť naplno. V prázdnom priestore sa totiž neviažete na predmety, ktoré tam už nie sú a vo svojej predstavivosti ho môžete zariadiť prakticky akokoľvek. Čo poviete, máte chuť na menšiu renováciu alebo redizajn?

V našej galérii nájdete jednu SUPER PREMENU rodinného domu - z ošarpaného domu kráľovstvo!

Autor: Agáta

Focus Media

Video

Diskusia