Marcové Lepšie Bývanie už teraz vo vašom obľúbenom stánku! Tieto témy tam nájdete

Môj byt | 25.02.2019

Najnovšie číslo mesačníka Lepšie Bývanie prináša opäť množstvo zaujímavých tém a inšpiratívnych nápadov, ktoré vám pomôžu skrášliť váš domov! Na čo všetko sa môžete tešiť?

Téma: Malé byty

Ak aj vy bojujete s každým štvorcovým centimetrom, určite sa vám zídu dobre premyslené riešenia ako čo najlepšie využiť priestor u vás doma. V hlavnej téme vám prezradíme skvelé triky a dobré nápady, vďaka ktorým váš domov doslova nafúknete.

 

Praktické tipy: Vstavané skrine

Ponúkajú efektívne využitie priestoru a vyriešia nedostatky s odkladaním šatstva, ale aj sezónnych vecí. Aké sú výhody vstavanej skrine a aký typ zvoliť? To všetko sa dočítate v našom článku.

 

Kreatívne nápady: Drevo v hlavnej úlohe

Drevo patrí medzi materiály, ktoré dodávajú interiéru teplo domova. Prinášame vám 5 tipov na drevené doplnky, ktoré si vďaka našim postupom krok za krokom dokážete vyrobiť aj sami.

 

Návšteva: Domáca pohoda

Navštívili sme byt, v ktorom si mladá rodina dokázala vďaka svojej šikovnosti a kreativite vytvoriť útulné, a pritom moderné bývanie. Pocit domácej pohody je totiž pre ňu dôležitejší ako materiálna hodnota vecí.

 

Škola štýlu: Trendy 2019

Aká farba bude vládnuť tento rok? Čoho sa zbaviť a čo si ponechať? Prezradíme vám, čo bude v tomto roku IN!

 

Meníme vaše byty: Ako zavesiť obrazy?

Dizajnérka Lenka vám poradí, ako si doma vytvoriť malú galériu. Vďaka 10 pravidlám to určite zvládnete a z holej steny urobíte miesto, pri ktorom sa každý rád pristaví.

 

Dekor: Veselé stolovanie

Zabudnite na biely porcelán. Tento rok sú na stole vítané rôznofarebné taniere, pričom každý môže mať iný vzor. Náš pestrofarebný dekor je toho dôkazom.

 

Tvoriví ľudia: Bábiky, čo majú dušu

Janka Méry miluje ručné práce, čo využíva pri recyklovaní rôznych zvyškov materiálov, z ktorých vyrába hračky, oblečenie pre bábiky, rozprávkové domčeky alebo zmenšené kópie reálnych ľudí.

 

Vyrobte si: Jarnú kyticu

Ukážeme vám, ako si kombináciou jarných konárikov s elegantnými ružami vytvoríte svieži jarný aranžmán.

 

Autor: Redakcia Lepšie Bývanie

Focus Media

Video

Diskusia