Dámy, ste v znamení RYBY? Toto vo vašej domácnosti nesmie chýbať!

Môj byt | 06.06.2019

Toto vodné znamenie má totiž na svoj domov zásadný vplyv!

Znamenie RÝB je krásne, ale pre mnohých nečitateľné. Platí to hlavne pre dámy. Ak takú máte doma, alebo sama patríte k tomuto znameniu, mali by ste to zohľadniť aj pri zariaďovaní svojej domácnosti. RYBY sú citlivé, zraniteľné, empatické a plné rôznych umeleckých sklonov, ktoré sa budú po celý život drať von.

Prečítajte si aj: Kam sa uchýli kráľovná, keď je unavená životom a túži po súkromí? (FOTO)

K tomu pridajme kombináciu náladovosti, mierneho workoholizmu, silnú fantáziu a sklon k sebaobetovaniu a máme „RYBU v sukni" ako vyšitú. Ako by si však mala zariadiť svoje bývanie, aby naplno vyhovelo jej náročným požiadavkám?

 

Tak sa na to poďme pozrieť. RYBY sú skutočne komplikované, aspoň z pohľadu ich okolia. Sama žena-RYBA však hľadá vo svojom živote predovšetkým lásku. Ak teda po svojom boku má svojho vysnívaného partnera, je úplne spokojná, s radosťou sa mu bude starať o domácnosť a medzi vlastnými štyrmi stenami bude budovať svoj vysnívaný svet.

Prečítajte si aj: Takto to dopadne, keď si byt zariaďuje muž sám... bez ženy!

Pod nohami

Áno, chodidlá sú najcitlivejšou zónou pre RYBY. To je dôvod, prečo by si mali dať obrovský pozor pri výbere podláh a kobercov do svojho bytu. Vaše citlivé nohy mimoriadne ocenia podlahové kúrenie, je ako stvorené pre vás.

Prečítajte si aj: Notre-Dame: Vstane opäť z popola? (VIDEO)

Vy ste tiež tým pravým zákazníkom pre vysoké, hebké koberce, ktoré nielen lákajú k prechádzke, ale doslova aj k leňošeniu rovno na nich. Ak vám teda až doteraz niečo doma zúfalo chýbalo, nakúpte si príjemné koberce do obývačky i do spálne, v chodbe rozprestrite veselé behúne a do kúpeľne umiestnite mäkučkú podložku pod nohy.

 

Nechajte prehovoriť svoju dušu

RYBY bývajú vynikajúcimi umelcami, hlavne hercami. Nepotláčajte v sebe túto citlivú a silne kreatívnu stránku. Je jedno, k čomu vás to tiahne, popustite uzdu svojho talentu a vyzdobte svoje bývanie farbami, obrazmi a vzormi. Prehovorte k svojmu okoliu cez textílie, sochy alebo zaujímavými momentkami z vášho života.

Prečítajte si aj: Brutálna novinka: Vyskúšajte si sprchovanie pod vínovými pohármi

Žena-RYBA túži po bohatom a útulnom dome, v ktorom bude harmonicky nažívať s manželom aj s deťmi. Nie vždy sa to podarí, a aj keď vie byť toto znamenie húževnaté i pracovité a snaží sa zarobiť potrebné financie, podarí sa to len s tým správnym mužom po boku.

Prečítajte si aj: Výnimočný projekt pre výnimočných ľudí

RYBA prežije mnoho svojich šťastných chvíľ v kuchyni. Je vynikajúcou gazdinkou a pre svoju rodinu dokáže vytvoriť vždy potrebnú atmosféru. Okrem kútika na umelecké tvorenie bude kreovať práve v kuchyni, preto si pri návrhu a realizácii tejto miestnosti dajte mimoriadne záležať a nájdite dokonalé vyváženie medzi funkčnosťou a estetikou, neustupujte ani z jedného.

Ako by malo vyzerať vaše vysnívané bývanie, nájdete v našej GALÉRII.

Autor: Agáta

Focus Media

Video

Diskusia