Stôl alebo knižnica pre mačky? Vraj sú z nich nadšené!

Naši miláčikovia | 07.06.2017

O nábytku špeciálne pre zvieratá ste už určite počuli. Majitelia mačiek však upozorňujú, že pre ich chlpatých miláčikov je neraz zaujímavejšia škatuľa, v ktorej stojany a peliešky priniesli. Tento nábytok bude výnimkou!

Hongkonský architektonický ateliér LYCS Architecture sa totiž začína profilovať ako značka, ktorá naozaj rozumie mačkám. V roku 2013 navrhli CATable - stôl, ktorý je zároveň mačacím labyrintom (a čo je dôležité, vyzerá naozaj štýlovo). A to nie je všetko!


4 tipy na vylepšenia do záhrady, ktoré potešia aj vášho psa

CATable je nádherný drevený stôl so splývavými otvormi, ktorých je radosť dotýkať sa, aj keď nemáte chlpatý kožúšok. Dohladka vypracované drevo s tunelmi, ktoré akoby vytvorili obrie termity, je príjemné na dotyk. Na rozdiel od bežného nábytku pre domácich miláčikov tento kúsok vyzerá naozaj elegantne.

Aj pes či mačka sa chce hrať: 20 nápadov na zábavky pre chlpatých miláčikov

Tento rok však hongkonskí architekti prišli s ďalším nápadom - CATable 2.0 vlastne nie je stôl, ale modulárny systém kociek 40 x 40 x 40 cm, ktoré možno ľubovoľne stohovať. Dá sa z nich teda vyskladať knižnica, konferenčný stolík, taburetky, nočný stolík... čokoľvek podľa toho, koľko drevených kociek máte k dispozícii.


Domáci miláčikovia a izbové rastliny: Niekedy je to otázka prežitia

V galérii pod článkom nájdete krásne zábery dreveného stola aj drevených kociek, ktorých by sa rady dotkli aj dvojnohé kočky. ;)

autor: Nonka
Zdroj foto: LYCS Architecture