Stojan na fľaše: Tri muchy jednou ranou

Renovujeme | 29.10.2015

Nové trendy hovoria jasne. Majitelia nehnuteľností majú v rámci výberu doplnkov a dekorácií voľnú ruku. Môže ísť aj o menej obvyklé predmety, ktoré svojím charakterom bezproblémovo zapadnú na určené miesto. Medzi takéto objekty patrí aj ručne vyrobený stojan na fľaše. Kde získať pekné fľaše


Sklenené fľaše netvoria len súčasť príbehu s "milkmanom", ktoré ste zažili na vlastnej koži pri návšteve Veľkej Británie. Čoraz viac sa v obchodoch objavujú nealkoholické nápoje vo fľašiach s dizajnovo prepracovanými tvarmi. Ak popátrate po správnych regáloch a spravíte nákup príslušného sortimentu, získate prvú dôležitú súčasť pre vaše budúce DIY dielo.

 
Remeselné spracovanie
Stojan na fľaše jedine vtedy vstúpi do platnosti vo vašej domácnosti, keď bude obsahovať správne otvory pre konrétne fľašky. Po absolvovaní tejto časti plánu môžete hľadať drevo, z ktorého vyrobíte stojan. Svetlý odtieň sa lepšie osvedčí, veľa však záleží na farebnom ladení vašej domácnosti. Z dreva si vyrežete tri kruhy, ktoré ďalej dotvoríte.
 
Vhodné pre rastliny
Cieľom je umiestniť fľaše vo dvoch radoch nad sebou. Dolný rad umiestnite na plný kruh. Kruh s výrezmi nasaďte na hrdlá fliaš. Nemali by ich zvierať, ale obkľučovať. Rovnaký postup absolvujete aj pri hornom rade fliaš. Samotné priehľadné fľaše môžete použiť pre inštaláciu suchých alebo živých kvetín. Fľaše sa v tomto prípade premenia na vázy.

Vyrobte si strapatý koberček a potešíte chodidlá pri spúšťaní z postele

Autor: Katarína

Focus Media

Video

Diskusia