Ovládajte hudbu na diaľku. Pomocou mobilu, tabletu či počítača

Tipy a triky | 27.02.2017

Vychutnajte si váš obľúbený album alebo playlist bez ohľadu na to, v ktorej časti domova sa práve nachádzate.

Nový Modul Unica Bluetooth od Schneider Electric vám umožní prehrávať hudbu podľa vášho gusta zo zariadenia, ktoré máte práve po ruke. Stačí si vybrať, čo je pre vás pohodlnejšie – smartfón, tablet, prehrávač alebo počítač.

Oddychovanie vo vani, pohár vína na terase, či párty s priateľmi. Každá chvíľa je hneď o niečo výnimočnejšia, keď ju sprevádzajú skladby, ktoré máte najradšej. Chvíľky samoty si najlepšie vychutnáte pri klasike, posedenia v kruhu známych zasa môže sprevádzať rezký „podmaz“, ktorý vašich hostí postaví zo stoličky a prinúti ich tancovať.

Unica Bluetooth audio príjmač predstavuje najnovšiu generáciu prehrávačov hudby do inteligentnej domácnosti, ktorý si obľúbia najmä milovníci nenápadných a funkčných technológií. Audio prijímač sa montuje do klasickej vypínačovej či zásuvkovej „krabičky“, vďaka čomu si ho takmer nevšimnete a manipulácia s ním je maximálne jednoduchá. Dostupný je v troch základných farbách: Polar, Grafit a Aluminium a dizajnovo sa hodí ku všetkým vypínačom a zásuvkám UNICA.

Audio prijímač je možné objednať spoločne s reproduktormi, ktoré doplnia jeho decentný vzhľad a vďaka veľkosti sa zmestia aj do podhľadov. K zariadeniu môžete pripojiť aj iné druhy reproduktorov či audiotechniky, za predpokladu, že zodpovedajú technickej špecifikácii zariadenia.