5 spôsobov ako ukryť televízor v izbe prakticky i vtipne

Tipy a triky | 07.11.2018

Televízor nemusí byť ústredným bodom vašej obývačky či spálne. Je jasné, že v mnohých domácnostiach tvorí dôležitú súčasť, napriek tomu ho občas môžete pustiť z očí i mysle. A to dokonca štýlovo, prakticky a vtipne!

Skúste sa zamyslieť nad priestorom, v ktorom trávite mnoho času. V dnešnej dobe sme neustále obklopení obrazovkami a monitormi, preto je mimoriadne vítané, ak máme doma možnosť úplne zabudnúť na blikajúce plochy a relaxovať. Ak chcete obmedziť čas strávený pred obrazovkou, odporúčame vám ukryť televízor tak, aby vás nezvádzal k nadmernému pozeraniu.

Pozrite si aj: Celebrity prepadli ošiaľu a zariaďujú si byty týmto! Ani podlaha, ani koberec, čo to teda je?!

Tip číslo 1

Začleňte spotrebič do dekorácií. Čo takto „schovať" obrazovku medzi obrazy a umelecké diela na stene? Pri plánovaní kúpy nového televízora skúste vyberať aj podľa dizajnu, veď kto povedal, že tento spotrebič musí byť nevyhnutne čierny? Samotnú obrazovku tiež môžete ukryť do rámu na mieru, čím ho získate podľa svojej fantázie.

 

Tip číslo 2

Maskujte, maskujte, maskujte. Dávno sú preč časy, keď ste museli ukrývať televízor do skrinky. Samozrejme, štýlovou skrinkou nič nepokazíte, existuje však mnoho ďalších spôsobov, ako televízor ukryť.Čo by ste povedali na posuvný panel alebo roletu? Maskovať môžete aj mapou - celkom svieži nápad, čo poviete?

Tip číslo 3

Ak ste doteraz neuvažovali nad paravánom či posuvnou stenou, je to ideálny pomocník do každého, väčšieho i menšieho, priestoru. Miestnosť totiž môžete kedykoľvek rozdeliť podľa aktuálnych potrieb alebo zakryjete len tie časti, ktoré práve nemajú byť videné.

Pozrite si aj: Zatočte s nespavosťou! Spravte v spálni týchto 6 rituálov a máte vyhraté

Tip číslo 4

Jedným z nových trendov je ukrytie spotrebiča do pohovky či do rámu postele. Ide síce o technicky i finančne náročnejšie riešenie, rozhodne sa však vyplatí. Nezabudnite na možnosť otáčania obrazovky do priestoru.

 

Tip číslo 5

Spravte zo svojho televízora umelecké dielo, ktoré sa bude meniť podľa vašej nálady. Jednoducho, premeňte svoj televízor na digitálny fotorámik alebo hoci aj na blikotajúci a praskajúci krb.

O tom, že sa to skutočne dá, sa presvedčíte v našej galérii.

Autor: Agáta

Focus Media

Video

Diskusia