NOVÁ FOTOSÚŤAŽ: Ukážte nám NAJ čaro zimy!

Zeleň a záhrada | 28.02.2017

Niekto vidí sivé ľadové jazyky, iný mrazivú krásu. My oceníme tých, ktorí sa pozerajú na svetlejšie stránky zimy!

TÁTO SÚŤAŽ SA UŽ SKONČILA.

Pozrite si krásne zábery prihlásených fotografií v galérii pod článkom a potešte sa krásou zimnej prírody.

Keďže súťaž o NAJ stromček, ktorú sme vyhlásili pred Vianocami a uzavreli po Troch kráľoch, sa stretla s úspechom (a nadšením v redakcii), vymysleli sme si pre Vás ďalšiu súťaž, v ktorej nám môžete ukázať, čo pekné sa Vám dostalo do života. A fotoaparátu!

Od dnes až do konca februára preto budeme súťažiť o NAJ záber čarovnej zimy.
Pre niekoho to môže bude predstavovať nádherná scenéria na prechádzke alebo lyžovačke, iný možno nevytiahne päty zo záhrady a nájde milý detail zimnej prírody...


Nech je čaro zimy vo Vašich očiach akékoľvek, nás zaujíma!

A navyše, piatich z Vás aj odmeníme:

1. cena:


Plnoautomatický kávovar Tassimo Coddy intellibrew od firmy BOSCH, aj s dvoma dizajnovými pohármi na kávu a balením kávy Espresso Jacobs.

 

2. - 3. cena:


Panvica ecoPresto 26 cm od firmy TESCOMA
s keramickým povrchom so zvýšenou odolnosťou voči vysokým teplotám aj mechanickému opotrebeniu.

 

4. cena:


Kniha Dobré rady do záhrady z edície Príroda od vydavateľstva IKAR. Praktická vyše 200-stranová publikácia v pevnej väzbe obsahuje „babičkovské", čiže rokmi preverené rady a finty, ako mať krásne kvety, riadnu zeleninu a dostatok ovocia.

5. - 7. cena:

Balíček 3 ks DVD filmov

 

Ako sa zapojíte?
Odfoťte aspoň jeden obrázok, ktorý podľa Vás vystihuje slovné spojenie „čaro zimy" a pošlite nám ho na adresu redakcia@lepsiebyvanie.sk spolu s Vašimi kontaktnými údajmi (meno, priezvisko, presná adresa a telefónne číslo).

 

TÁTO SÚŤAŽ SA UŽ SKONČILA.

Pozrite si krásne zábery prihlásených fotografií v galérii pod článkom a potešte sa krásou zimnej prírody.

 


Prečítajte si celé pravidlá súťaže:

1. Autor prehlasuje, že ním zaslané materiály neporušujú osobnostné, autorské ani iné práva tretích osôb chránené platným právom. V opačnom prípade má spoločnosť News and Media Holding, a.s, ako prevádzkovateľ portálu LepšieBývanie.sk (ďalej len News and Media Holding), nárok na uplatnenie nárokov na úhradu vzniknutej škody voči Autorovi.

2. Autor sa zaväzuje uhradiť News and Media Holding všetku jemu vzniknutú škodu v súvislosti s uplatnením nárokov tretích osôb z dôvodu porušenia ich práv v súvislosti s dodanými materiálmi.

3. Autor zaslaním materiálov udeľuje News and Media Holding výhradnú licenciu na použitie zaslaných materiálov (ďalej len „príspevky"), ktoré autor vytvoril, a to všetkými známymi spôsobmi, najmä spôsobmi uvedenými v ustanovení § 18 ods. 2 zákona č. 618/2003 Z.z. o autorskom práve a právach súvisiacich s autorským právom (autorský zákon) (ďalej len „Licencia").

4. Autor udeľuje Licenciu NMH v neobmedzenom rozsahu a na neobmedzenú dobu. Newsand Media Holding je oprávnený udeliť tretej osobe sublicenciu v rozsahu udelenej Licencie.

5. Za poskytnutie licencie a oprávnení News and Media Holding podľa bodu 2. neprislúcha Autorovi odplata, autor ich poskytuje bezodplatne.

6. News and Media Holding má právo po posúdení obsahu zaslaných príspevkov rozhodnúť o jeho neuverejnení, alebo príspevok odstrániť zo svojich stránok v ľubovoľnom čase.

7. News and Media Holding má právo obsah príspevku pred uverejnením korigovať.

Red