Nevyužívajte terasu a balkón len v lete: S týmto vynálezom tam môžete byť nonstop

Zeleň a záhrada | 05.03.2019

Záhradné posedenie či pitie kávy na balkóne akoby sa zúžilo len na letné obdobie. To je obrovská škoda! Pritom stačí jeden vynález, vďaka ktorému povýšite vaše "balkónovice a terasovice" na úplne iný level.

Teploty nám už párkrát vyskočili k príjemnej pätnástke a slniečko sa opäť na nás usmieva čoraz častejšie. Na dlhé posedenia na terase pri kávičke, vínku či grile to zatiaľ ale nevyzerá. Alebo... čo poviete na tip, ako sa na terase poriadne zahriať než to slniečko spraví za vás?!

Ostatní práve čítajú: Romantický, vidiecky, ale zároveň elegantný: Zariaďte si byt v belgickom štýle

Áno, poďte s nami vyskúšať trik, ktorý poznáte z terás obľúbených podnikov či kaviarní. Posedenie na terase od skorej jari až do prvých zimných dní môžete mať aj doma. A pekne v teplúčku!

 

Záhradné ohrievače a žiariče

Samozrejme, myslíme teraz na žiariče, ktorými príjemne vyhrejete svoje obľúbené miesta. Ide totiž nielen o terasu či balkón, ale aj o zimnú záhradu a akékoľvek iné miesta. Výhrevné žiariče sú totiž prenosné, a tak ich pokojne využijete aj na rodinnej oslave či pri kempovaní.

Ostatní práve čítajú: Toto by sme nečakali: Viktoriánsky štýl je späť a svieži ako nikdy predtým

V teplúčku

Na našom trhu je k dispozícii široký výber žiaričov, ktoré vás pekne zahrejú. Voľba je na vás a všetko záleží napríklad od vašich možností a nárokov. Ak máte po ruke elektrické napájanie, môžete siahnuť po infražiaričoch.

Ostatní práve čítajú: Najhorúcejší trend týchto dní udáva štýl: Dajte si podlahy na stenu (FOTO)

Dokonalo zohrejú, sú efektívne a ešte aj dobre vyzerajú. Po zapnutí zakrátko generujú teplo a obsluha je skutočne jednoduchá bez ďalšieho dopĺňania, s ktorým treba počítať pri iných druhoch žiaričov.

 

Na miestach, kde nemáte k dispozícii elektrinu alebo jednoducho po tomto type napájania netúžite, skúste žiarič plynový. Do väčších priestorov sa hodí masívnejší nerezový žiarič so štýlovým dizajnom, ak však potrebujete vyhriať menšie priestory, vystačíte si aj s propán-butánovou fľašou.

Ostatní práve čítajú: Cíťte sa doma ako na dovolenke: Kľúčom je inšpirácia zo Stredomoria

Náš tip: Pri práci a vykurovaní plynom vždy dbajte na dobré vetranie, predídete tak vzniku rizikových situácií.

Plynové žiariče so sebou môžete skutočne zobrať kamkoľvek, hľadajte žiarič s kolieskami a s jednoduchou reguláciou výkonu. Ak si vyberiete presne podľa svojich potrieb, už nikdy vám vonku nebude príliš chladno na to, aby ste si posedeli s rodinou či s priateľmi hoci aj pri šálke horúceho čaju.

Ostatní práve čítajú: Tento druh dizajnu je absolútne IN a navyše vám totálne šetrí peniaze. Páči sa vám?

Nemusíte sa báť, dizajn žiaričov úplne zapadne do prostredia terasy/balkónu. Presvedčte sa v našej galérii.

Autor: Agáta

Focus Media

Video

Diskusia